Set-systems Tercümanlık, Reklamcılık, Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti. ("set-systems") bu web sitesini sadece bilgilendirme amacıyla muhafaza etmektedir. Bu web sitesine erişmek ve kullanmak suretiyle bu Kullanım Koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktasınız. Şirketimiz gerek bu web sitesini gerekse bu web sitesinin kullanımı ile ilgili koşulları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Suçlamaların Reddi

Bu web sitesi görüldüğü haliyle sunulmaktadır. Set-systems Tercümanlık, Reklamcılık, Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti. bu web sitesinin çalışması veya kapsadığı bilgilerin, içeriğin, malzeme veya ürünlerin işlevine dair doğrudan veya dolaylı herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır. Web sitemizi kullanma riski kullanıcının kendisine aittir.

Yürürlükte bulunan yasalar çerçevesinde, dolaylı ticari teminatlar ile belirgin amaçlara, hak ve riayet gereklerine uygunluk dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Set-systems Tercümanlık, Reklamcılık, Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti. bu web sitesinin, sunucularının veya Set-systems Tercümanlık, Reklamcılık, Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti. ya da yan kuruluşlarının gönderdiği e-postaların bilgisayar virüsleri ya da zararlı bileşkenler taşımadığını garanti etmez. Doğrudan, dolaylı, tesadüfi veya sonuç itibarıyla oluşan hasarlar dâhil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Set-systems Tercümanlık, Reklamcılık, Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti. veya yan kuruluşları bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan hasarlardan sorumlu değildir.

Bu Web Sitesine Bağlı Siteler

Bu web sitesinden bağ verilmiş bulunan ve Set-systems Tercümanlık, Reklamcılık, Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti. yönetiminde bulunmayan muhtelif web siteleri ile ilgili olarak, bu sitelerde bulunan malzemelerden veya bunlardan yapılan iletişime dair Set-systems Tercümanlık, Reklamcılık, Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti. herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Geçerli Kanun

Bu koşullar Türkiye Cumhuriyet kanunları uyarınca yorumlanarak yürütülür. Bu web sitesinin kullanımıyla ilgili ve kullanımından doğan anlaşmazlıkların çözüm yeri Türkiye Cumhuriyeti İstanbul mahkemeleridir.


Saygılarımızla